Fotoalbum prijzen: bekijk de fotoboek vergelijking

Foto.com de goedkoopste aanbieder. Fotofabriek en Fotogoed de beste prijs-kwaliteitverhouding

Fotoalbum maken? Vergelijk fotoalbum prijzen

Een belangrijke eigenschap die meespeelt bij het besluit waar je een fotoalbum maken gaat, is de prijs. De prijzen op de websites van de fotoalbum aanbieders lijken soms erg interessant, maar vaak is het niet helemaal duidelijk wat je nu krijgt voor welke prijs. Daarbij is het ook nog eens extra lastig om de diverse aanbieders onderling te vergelijken. Wij hebben voor u een overzicht gemaakt met de prijzen van de fotoboek aanbieders en deze met elkaar vergeleken. Dit ten behoeve van de fotoalbum test 2015. Daarbij zijn wij uitgegaan van een hardcover fotoboek van 36 pagina’s, met een fotocover en met thuisbezorging. Wij hebben gekeken naar 5 gangbare fotoalbum formaten. Wilt u een fotoboek maken, dan kunt u dus eerst deze fotoalbum vergelijking bekijken.

Algemene uitslag prijsvergelijking

Wanneer wij kijken naar de fotoalbum prijzen en deze voor de door ons geteste boeken met elkaar vergelijken, dan valt het op dat de onbetwiste prijsvechter Foto.com is. Zij zijn aanmerkelijk goedkoper dan naaste concurrenten MyPhotofun, Fotogoed en Fotofabriek. Wilt u een fotoalbum maken en kijkt u alleen naar de prijs, dan is Foto.com een uitstekende keuze. Vergeet echter niet dat ook de afdrukkwaliteit erg belangrijk is. Wilt u de prijzen per fotoboek vergelijken? Kijk dan verder onderaan deze pagina.

1: Foto.com Bekijk de beoordeling
2: MyPhotofun Bekijk de beoordeling
3: Fotogoed Bekijk de beoordeling
4: Fotofabriek Bekijk de beoordeling
5: Blurb Bekijk de beoordeling
6: Vistaprint Bekijk de beoordeling
7: Smartphoto Bekijk de beoordeling
8: PosterXXL Bekijk de beoordeling
9: Pixum Bekijk de beoordeling
10: Prentu Bekijk de beoordeling
11: Henzo Bekijk de beoordeling
12: myphotobook Bekijk de beoordeling
13: Albelli Bekijk de beoordeling
14: Bol.com Bekijk de beoordeling
15: Fotoalbum.be Bekijk de beoordeling
16: Photobox Bekijk de beoordeling
17: Binqy Bekijk de beoordeling
18: Big Freddy Bekijk de beoordeling
19: TicTacPhoto Bekijk de beoordeling

 

Fotoboeken vergelijken: prijzen per fotoalbum

De fotoboeken zijn onderling goed te vergelijken met elkaar, wanneer u de fotoboeken qua formaat en aantal pagina’s gelijk maakt. In onderstaande tabellen vindt u per fotoboek formaat de fotoalbum prijzen. De tabellen kunt u op de diverse criteria sorteren, door op de kolommen te klikken. De formaten zijn niet in alle gevallen helemaal gelijk, maar verschillen onderling dermate weinig dat we deze wel vergeleken hebben. U kunt deze informatie gebruiken wanneer u een fotoalbum maken wilt en zo eenvoudig een keuze maken voor een aanbieder.

21x21cm Fotoboek

Voor een 21x21cm Fotoboek is Foto.com de goedkoopste aanbieder.

Fotoalbum aanbiederBasis prijsBasis 36 pgsBasis 60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Foto.com1524,6929,4929,69NVT
Prentu17,9527,6937,2954,6960,09
MyPhotofun18,9529,537,935,05NVT
MyPhotobook19,9530,945,935,8537,90
PosterXXL29,9530,9842,9839,98NVT
Binqy24,931,837,846,8
Blurb21,7831,6535,9733,66NVT
Fotofabriek21,9931,9443,9440,9440,94
Henzo22,9532,9544,9540,3536,75
Smartphoto 19,9533,843,438,7535,8
Fotogoed29,9533,945,940,38NVT
Vistaprint24,9934,2743,1542,26NVT
Pixum 24,9934,4845,2841,7341,73
TicTacPhoto19,9535,3245,26NVTNVT
Photobox24,9536,3557,9536,3551,35
Albelli 19,9537,151,544,346,1
Bol.com29,9538,4953,4943,04NVT
Fotoalbum.be 27,9541,5959,4446,9553,05
Big Freddy29,9946,9570,89NVT46,95

21x30cm liggend Fotoboek

Voor een 21x30cm Fotoboek is Prentu de goedkoopste aanbieder. Dit type fotoboek is erg mooi wanneer u foto’s over de breedte wilt laten zien.

Fotoalbum aanbiederBasis prijsBasis 36 pgsBasis 60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Prentu19,9530,8942,8963,2963,29
Foto.com2131,4937,4936,49NVT
MyPhotofun19,9532,142,937,65NVT
PosterXXL19,9932,9844,9846,98NVT
Binqy24,93341,4NVTNVT
Fotogoed29,9533,945,940,38NVT
Fotofabriek24,9934,9446,9442,1443,94
MyPhotobook24,9535,950,943,8543,90
Vistaprint26,9936,2745,1544,26NVT
Pixum 26,9936,9848,9843,4842,48
Henzo26,9537,5550,7547,7540,55
Smartphoto 22,9538,0849,643,0340,08
Blurb29,5639,4343,7542,1NVT
Albelli 22,9540,154,547,349,1
Bol.com34,9543,4958,4947,24NVT
Fotoalbum.be 29,9543,5961,4455,0559,15
Photobox33,9548,9570,5553,95NVT
Big Freddy32,9949,9573,89NVT49,95

30x21cm staand Fotoboek

Voor een 21x30cm staand Fotoboek is Prentu de goedkoopste aanbieder, maar ligt Foto.com niet veel achter qua prijs.

Fotoalbum aanbiederBasis prijsBasis 36 pgsBasis 60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Prentu19,9530,8940,4963,2963,29
Foto.com2131,4937,4936,49NVT
MyPhotofun19,9532,142,937,65NVT
PosterXXL19,9932,9844,9846,98NVT
Binqy24,93341,450,850,8
Fotogoed30,9534,946,941,3846,78
Fotofabriek24,9934,9446,9442,1443,94
MyPhotobook24,9535,950,943,8545,90
Vistaprint26,9936,2745,1544,26NVT
Smartphoto 22,9538,0849,643,0340,08
Blurb29,5639,4343,7542,1NVT
Pixum 29,9939,9851,9845,4847,48
Albelli 22,9540,154,547,349,1
Henzo29,9540,5553,7547,7540,55
Fotoalbum.be 29,9543,5961,4455,0559,15
Bol.com37,9547,6865,5347,24NVT
Photobox33,9548,9570,5553,9560,95
Big Freddy32,9949,9573,89NVT49,95
TicTacPhoto44,9556,6467,37NVTNVT

30x30cm Fotoboek

Voor een 30x30cm Fotoboek is Foto.com eveneens de goedkoopste aanbieder.

Fotoalbum aanbiederBasis prijsBasis 36 pgsBasis 60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Foto.com2537,8947,4944,89NVT
MyPhotofun29,9544,956,95656
PosterXXL29,9945,8963,98NVTNVT
Fotogoed36,9546,970,957,761,3
Fotofabriek30,9946,9470,9457,7457,74
Prentu34,9547,0961,4983,0957,89
Vistaprint41,9954,2966,1764,28NVT
Pixum 41,9954,4872,4864,9869,23
Bol.com44,9556,1877,6368,24NVT
Blurb45,3457,1364,3362,1NVT
Fotoalbum.be 42,55880,3276,0588,05
Albelli 34,9559,578,770,370,3
Photobox43,9559,9595,9559,9580,95
MyPhotobook59,9565,985,975,8566,90
Smartphoto 54,9566,381,966,372,8
Binqy49,9566,984,974,574,5
TicTacPhoto54,9579,790,52NVTNVT

40x30cm Fotoboek liggend

Voor een 40x30cm Fotoboek is Binqy de goedkoopste aanbieder, maar is het kwalitatief veel betere Fotofabriek slechts een fractie duurder.

Fotoalbum aanbiederBasis prijsBasis 36 pgsBasis 60 pgsGlans 36 pgsPlatlig. 36 pgs
Binqy34,945,956,794,594,5
Fotofabriek39,9957,9481,9466,9466,94
Fotogoed49,9559,983,972,576,1
Blurb49,2861,8770,2765,73NVT
Vistaprint54,9967,2979,1777,28NVT
Albelli 44,9571,7895,5486,18NVT
Pixum 59,9974,9898,9887,4897,48
Photobox54,9576,95112,9591,9591,95
Fotoalbum.be 59,9578,59108,44100,05114,15
MyPhotobook74,9580,9100,995,8595,90
Henzo64,9580,95104,9589,9580,95
Smartphoto 69,9581,999,981,981,9
Big Freddy69,9986,95110,89NVT86,95
TicTacPhoto69,4591,52104,52NVTNVT
PosterXXL74,99111,98171,98111,98NVT

Maak een extra dik fotoboek!

Albelli

De goedkoopste fotoalbum aanbieders

1: HetFotoalbum
2: Topfotoalbum.be fotoalbum test
3: Fotogoed fotoboek maken
4: MyPhotofun fotoalbum test
5: Foto.com
6: Fotofabriek fotoalbum test
7: Fotoalbum.be fotoboeken
8: Bol.com fotoalbum test 2016
9: Pixum fotoalbums
10: PosterXXL
11: Henzo
12: Webprint
13: CEWE.be fotoboeken
14: Blurb
15: Smartphoto
16: Albelli fotoboeken vergelijken
17: Fotoboeken.nl fotoalbum test
18: HEMA.be fotoboeken
19: myphotobook
20: Vistaprint fotoboek
21: Fastfotoalbum
22: Big Freddy
23: Binqy
24: TicTacPhoto
25: Photobox
26: Apple
Wilt u een Fotoalbum maken? Klik op een aanbieder om naar de website te gaan

Fotoboek kwaliteit

1: Albelli fotoboeken vergelijken
2: Bol.com fotoalbum test 2016
3: Fotofabriek fotoalbum test
4: Fotoboeken.nl fotoalbum test
5: Pixum fotoalbums
6: Apple fotoboeken
7: Fotogoed fotoboek maken
8: CEWE.be fotoboeken
9: HEMA.be fotoboeken
10: Vistaprint fotoboek
11: Binqy
12: TicTacPhoto fotoboeken vergelijken 2016
13: Photobox
14: Webprint
15: PosterXXL
16: myphotobook
17: Foto.com
18: Smartphoto
19: Fotoalbum.be fotoboeken
20: HetFotoalbum
21: Topfotoalbum.be fotoalbum test
22: MyPhotofun fotoalbum test
23: Blurb
24: Henzo
25: Big Freddy
26: Fastfotoalbum
Wilt u een Fotoalbum maken? Klik op een aanbieder om naar de website te gaan